Hakkımızda

Ana Sayfa / Kurumsal

Hakkımızda

Etik Çevre ve İş Hijyeni Laboratuvarı, TÜRKAK'tan akredite bir kurumdur.

Etik Çevre ve İş Hijyeni Laboratuvarı, Periyodik Muayene, Tahribatsız Muayene ve İSG Ortam Ölçümleri yapan bir kuruluştur. Mekanik Periyodik Muayene Bölümümüzde, eğitimleri tam bir makine mühendisimiz, TSE'den sertifikalı bir teknik öğretmenimiz ve makine teknikerimiz bulunmaktadır. Elektrik Periyodik Muayene Bölümümüzde, bir adet elektrik mühendisimiz çalışmaktadır. Firmamızda, NDT uzmanımız bulunmaktadır. İSG Ortam ölçümleri için deneyimli Laboratuvar Müdürümüz ve üç adet üniversite mezunu ölçüm personelimiz vardır. 

Firmamız TS EN ISO/IEC 17025 standardından TÜRKAK tarafından akredite bir kuruluştur. Ayrıca İSGÜM'den yeterlilik belgesine sahiptir. Kalite Müdürümüz, bu standarda uygun çalışıldığını sürekli olarak denetler. Ayrıca TS EN ISO/IEC 17020 standardına uygun olarak çalışıyoruz. Firmamız bu standartta TÜRKAK akreditasyon sürecindedir.

Genel müdürümüz ve Operasyon Sorumlumuz, her türlü ihtiyacınızı karşılamak için sizinle iletişim halinde olacaktır. En ufak problemlerinizde bile duruma müdahale edip, istediğiniz koşullarda hizmet verebilmemize olanak sağlarlar.